נוגדן אנטי פפסינוגן I (Pepsinogen I, PG I, Zymogen of pepsin CAS#: 9001-10-9); ChemWhat קוד: 1394130

אנטיגןתיאורמאפיין
מידע מאובטחתמונותמידע אחר

אנטיגן

שםפפסינוגן I (PG I)
שמות נוספיםPG I; עַכְּלָן; 9001-10-9; פפסינוגן
רצףIMYKVPLIRK KSLRRTLSER GLLKDFLKKH NLNPARKYFP QWEAPTLVDE QPLENYLDME YFGTIGIGTP AQDFTVVFDT GSSNLWVPSV YCSSLACTNH NRFNPEDSST YQSTSETVSI TYGTGSMTGI LGYDTVQVGG ISDTNQIFAPFFDGNGSSL סמנכ"ל VTVEGYWQIT VDSITMNGEA IACAEGCQAI VDTGTSLLTG PTSPIANIQS DIGASENSDG DMVVSCSAIS SLPDIVFTIN GVQYPVPPSA YILQSEGSCI SGFQGMNLPT ESGELWILGD VFIRQYFTVF DRANNQVHHHPVAHHHHHH

תיאור

שםנוגדן אנטי פפסינוגן I
שמות נוספיםנוגדן אנטי PG I; נוגדן פפסינוגן I; נוגדן PG I
מארחעכבר; עֵז; ארנב
תגובתיותכל המינים
סוג מוצר נוגדן  ראשי
השתמשאיתור; לִלְכּוֹד
להתייחד לא מצומדות; ביוטין; APC; פוספטאז אלקליין (AP); FITC; משאבי אנוש; פ
אפיוןמזהה פפסינוגן I. אינו מגיב תגובה עם פפסינוגן אנושי II.
בקשהאליסה; אימונוהיסטוכימיה (IHC); סופג מערבי (WB); Immunofluorescence (תאים קבועים) (IF / ICC); ירידה בחיסון (IP); תא ELISA (cELISA); Immunoassay (IA); אימונוציטוכימיה (ICC)

מאפיין

טופסנוזלי / Lyophilized
טיפוליש לערבב בעדינות את תמיסת הנוגדנים לפני השימוש.
מצב חפציםאחסן בטמפרטורה של 4 מעלות צלזיוס לשימוש תכוף. מאוחסן בטמפרטורה של -20 מעלות צלזיוס בהקפאה ידנית של הפשרה במשך שנה ללא אובדן פעילות הניתן לגילוי. הימנע ממחזורי הקפאה והפשרה חוזרים ונשנים.
קלונליותחד-שבטי / רב-כיווני
איזוטיפIgG

מידע מאובטח

RIDADRNONH לכל אמצעי התחבורה
נקודת הבזק (ו) לא ישים
נקודת הבזק (C) לא ישים

תמונות

ELISAפפסינוגן אני אליסה
עמוד SDS ו- WBפפסינוגן I עמוד SDS ו- WB

מידע אחר

על האנטיגןפפסינוגן I שייך למשפחת הפפטידאז A1. זה מראה ספציפיות רחבה במיוחד ולמרות שעדיף קשרים הכוללים פנילאלנין ולאוצין, רבים אחרים גם מנותקים במידה מסוימת. הגן מקצה חלבון 388 של חומצת אמינו עם פפטיד אות 15 חומצות אמינו ו 46 פרפפטיד של חומצות אמינו. PGA5: פפסינוגן 5, קבוצה I (פפסינוגן A). פפסינוגנים הם מבשרם הלא פעיל של פפסין, פרוטאז החומצה העיקרי המצוי בקיבה. פפסין הוא אחד האנזימים הפרוטאוליטיים העיקריים המופרשים על ידי רירית הקיבה. פפסין מורכב משרשרת פוליפפטידית אחת ונובע ממבשרו, פפסינוגן, על ידי הסרת פלח של 41 חומצות אמינו מהסוף N. פפסינוגן מסונתז ברירית הקיבה, וחומצה הידרוכלורית, המיוצרת גם על ידי רירית הקיבה, נחוצה כדי להמיר את האנזים הלא פעיל ולשמור על החומציות האופטימלית (pH 1-3) לתפקוד פפסין. פפסין יעיל במיוחד לניתוק קשרי פפטיד הכוללים חומצות אמינו ארומטיות. Pepsin מראה ספציפיות רחבה ביותר; למרות שעדיפים קשרים הכוללים פנילאלנין ולאוצין, רבים אחרים נבקעים במידה מסוימת. PGA5 הוא חבר בתת-המשפחה A1 במשפחת הפפסין והוא האנדופפטידאז השולט במיץ הקיבה של בעלי חוליות. PGA5 מעוכב על ידי ovUS-1, סרפין הרחם.
מידע נוסףפפסינוגן I, מבשרו של פפסין, מיוצר על ידי רירית הקיבה ומשוחרר לומן הקיבה ולמחזור ההיקפי. פפסינוגן מורכב משרשרת פוליפפטיד יחידה של 375 חומצות אמינו עם משקל מולקולרי ממוצע של 42 kD. PG I (איזואנזים 1-5) מופרש בעיקר על ידי תאים ראשיים ברירית הפונדמית, ואילו PG II (איזואנזים 6-7) מופרש על ידי בלוטות התריס והרירית התריסריונית הקרובה.
מבשר משקף מספר תאי שטח קיבה כמו גם תאי בלוטה, ועוקב אחר ניוון קיבה בעקיפין. הם גם יציבים במיוחד משום שהם מבצעים את עבודתם בתנאים הקשים במערכת העיכול. הניוון של רירית הגופה מוביל לסינתזה נמוכה של פפסינוגן I ומכאן שחרורו הנמוך לסרום. סרום פפסינוגן I מציין תפקוד ומצבים של רירית הקיבה.
פפסינוגן 1

קנה מגיב

אין ספק ריאגנט? שלח פנייה מהירה אל ChemWhat
רוצה להירשם כאן כספק ריאגנטים? (שירות בתשלום) לחץ כאן ליצירת קשר ChemWhat

יצרנים מאושרים

רוצים להירשם כיצרן מאושר (דורש אישור)? אנא הורד ומלא טופס זה ושלח חזרה ל [מוגן בדוא"ל]

צרו קשר לקבלת עזרה אחרת

צור איתנו קשר לקבלת מידע או שירותים אחרים לחץ כאן ליצירת קשר ChemWhat