אנטי cTnI (טרופונין I CAS #: 7108-40-8) נוגדן

אנטיגןתיאורמאפיין
מידע מאובטחתמונותמידע אחר

אנטיגן

שםטרופונין הראשון
שמות נוספיםטרופונין I; לב אנושי; hcTnI; 7108-40-8

תיאור

שםנוגדן נגד cTnI
שמות נוספיםטרופונין I לב (cTnI), נוגדן; נוגדן אנטי טרופונין I; נוגדן לב טרופונין I; נוגדן לב טרופונין; נוגדן לב טרופונין I; נוגדן אנטי טרופונין I; נוגדן לב טרופונין; נוגדן טרופונין I
מארחעכבר; עֵז; ארנב
תגובתיותכל המינים
סוג מוצר נוגדן  ראשי
להתייחד לא מצומדות; ביוטין; APC; פוספטאז אלקליין (AP); FITC; משאבי אנוש; פ
אפיוןשלושה נוגדנים זמינים. נוגדן 1 מזהה CtnI-TnC. Antiboday 2 מזהה CtnI-TnT-TnC ונוגדן 3 רק מזהה CtnI, שאינו מגיב בתגובה לשניים האחרים.
בקשהאליסה; אימונוהיסטוכימיה (IHC); סופג מערבי (WB); Immunofluorescence (תאים קבועים) (IF / ICC); ירידה בחיסון (IP); תא ELISA (cELISA); Immunoassay (IA); אימונוציטוכימיה (ICC)

מאפיין

טופסנוזלי / Lyophilized
טיפוליש לערבב בעדינות את תמיסת הנוגדנים לפני השימוש.
מצב חפציםאחסן בטמפרטורה של 4 מעלות צלזיוס לשימוש תכוף. מאוחסן בטמפרטורה של -20 מעלות צלזיוס בהקפאה ידנית של הפשרה במשך שנה ללא אובדן פעילות הניתן לגילוי. הימנע ממחזורי הקפאה והפשרה חוזרים ונשנים.
קלונליותחד-שבטי / רב-כיווני
איזוטיפIgG

מידע מאובטח

RIDADRNONH לכל אמצעי התחבורה
WGK גרמניה WGK 3
נקודת הבזק (ו) לא ישים
נקודת הבזק (C) לא ישים

תמונות

נוגדן נגד cTnI ב- ELISAנוגדן נגד cTnI ב- ELISA
נוגדן אנטי cTnI ב- WBנוגדן אנטי cTnI ב- WB

מידע אחר

על האנטיגןטרופונין אנושי I מוצג ברקמת שריר הלב על ידי איזופורם יחיד עם משקל מולקולרי 23876 Da והוא מורכב מ -209 שאריות חומצות אמינו. מולקולת cTnI מכילה שני סרינים בתנוחות 22 ו -23. ניתן לזרז את שתי שאריות חומצות האמינו ויוו על ידי חלבון קינאז A, כך שארבע צורות של חלבון - אחת דה-פוספו, שתי מונופוספו וביספוספוס אחת - יכולות להתקיים יחד בתא. Tropiacin Cardiac T הוא יחידת המשנה המחייבת טרופומיוזין של קומפלקס הטרופונין, הנמצא על נימה דקה של שרירים מפוספסים ומווסת את כיווץ השרירים בתגובה לשינויים בריכוז יון הסידן התוך תא. טרופונין לבבי חשוב בתפקוד תקין של השרירים וביצירת מיופיבריל. בלב האדם, ארבעה איזופורמים cTnT באים לידי ביטוי באופן מוסדר התפתחותית. ביטוי לב טרופונין T בלב האדם מושפע מאי ספיקת לב. מוטציות בחלבון טרופיונין הלב נקשרו לקרדיומיופתיה היפרטרופית משפחתית וכן לקרדיומיופתיה מורחבת. תמלילים לגן טרופונין T לב עוברים שחבור חלופי המביא לאיזופורמים רבים ספציפיים לרקמות.

קנה מגיב

אין ספק ריאגנט? שלח פנייה מהירה אל ChemWhat
רוצה להירשם כאן כספק ריאגנטים? (שירות בתשלום) לחץ כאן ליצירת קשר ChemWhat

יצרנים מאושרים

רוצה להירשם כיצרן מאושר (שירות חינם אך דורש אישור)? אנא הורד ומלא טופס זה ושלח חזרה ל [מוגן בדוא"ל]

ספקים נוספים

Watson International Limited שלח הודעה מהירה לווטסון
רוצה להירשם כאן כספק? (שירות בתשלום) לחץ כאן ליצירת קשר ChemWhat

צרו קשר לקבלת עזרה אחרת

צרו איתנו קשר לקבלת שירותים אחרים כמו העברת טכנולוגיה, ספרות סינתטית, סורסינג, פרסומת וכו '. לחץ כאן ליצירת קשר ChemWhat