כיצד להשתמש ב-AI Chemist

האם זה בחינם?

נכון לעכשיו, AI Chemist היא תוכנית חינמית לחלוטין ללא מגבלות שימוש. עם זאת, עקב תעבורה מיידית גבוהה, עלולים להתרחש ניתוקים קצרים. אנו מבקשים את הבנתכם ו ChemWhat ימשיך להשקיע משאבים כדי לשפר את היציבות של AI Chemist.

האם אני צריך להירשם ChemWhat לפני השימוש בו?

אם אתה ניגש אליו ישירות דרך מחשב שולחני או דפדפן נייד, הרישום אינו נדרש כלל. אם אתה ניגש אליו דרך Telegram, אתה צריך רק א Telegram חשבון מראש.

איך להשתמש בו בטלפון הנייד שלי?

1. לשימוש זמני, פשוט לבקר את ChemWhat אתר אינטרנט chemwhat.com דרך הדפדפנים שלך ולחץ על סמל AI Chemist בפינה השמאלית התחתונה. לחלופין, אתה יכול להתקין AI Chemist כאפליקציה לנייד או כקיצור דרך בשולחן העבודה על ידי הקשה על כפתור שתף או תפריט ובחר "הוסף למסך הבית" או "התקן אפליקציה"

2. אתה יכול להיכנס לחשבון שלך Telegram חשבון בטלפון הנייד שלך. בחלק העליון של המסך הראשי (או סרגל צד בגרסת שולחן העבודה), יש סרגל חיפוש. לחץ או הקש עליו. הקלד את שם הבוט "chemwhatbot". לאחר שפתחת את הצ'אט עם הבוט, תוכל להתחיל ליצור איתו אינטראקציה על ידי שליחת הודעות או קול (אם אתה מעדיף להשתמש במגוון יותר מודל AI, אתה יכול לחפש "chemwhatgptbot" במקום זאת). אתה יכול גם ללחוץ כימאי בינה מלאכותית ישירות (או ChemWhat כללי AI אם יש לך שאלות מעבר לביולוגיה וכימיה).

האם אני יכול להשתמש בו ישירות בדפדפן אינטרנט?

בטוח.
1. אם התקנת את הגרסה לנייד או למחשב שולחני של Telegram, אתה יכול לשאול ChemWhat שאלות כימאי AI בכל עת דרך Telegram.

2. ניתן להגיע ל-AI Chemist גם בלחיצה Telegram קישור, כימאי בינה מלאכותית. אם יש לך שאלות מעבר לביולוגיה וכימיה, תוכל ללחוץ ChemWhat כללי AI.

אם אני צריך להשתמש לעתים קרובות ChemWhat AI Chemist, האם יש שיטת גישה מהירה?

בטוח.
1. אתה יכול לבקר ChemWhat אתר רשמי ולחץ ישירות על הסמל הימני התחתון.

2. ChemWhatהאתר של עונה על הדרישות של PWA (Progressive Web App), אז התקנה ChemWhat AI Chemist כאפליקציה לנייד או קיצור דרך בשולחן העבודה הוא פשוט ומהיר. פשוט בקר אצל הפקיד ChemWhat אתר אינטרנט באמצעות הדפדפן שלך. חפש את כפתור "שתף" (חץ כלפי מעלה בספארי) או את כפתור "תפריט" (שלוש נקודות בכרום). לדפדפנים אחרים יהיו אפשרויות דומות. בחר "הוסף למסך הבית" או "התקן אפליקציה" מהתפריט. זה מאפשר לך לגשת ChemWhat בנוחות, מתן חוויה כמו אפליקציה בכל מכשיר.

האם יש דרישות כלשהן לשפה המשמשת בקלט טקסט או קול?

לא, AI Chemist תומך בקלט בכל השפות. נכון לעכשיו, משתמשים ניגשים דרך Telegram יכול להשתמש Telegramמערכת הקול של קלט קולי. משתמשים שניגשים ישירות לאתר אינם יכולים עדיין להשתמש בקלט קולי, אך אנו עובדים על הוספת תכונה זו.

מדוע זמן התגובה של AI Chemist מתעכב לפעמים?

התגובה של AI Chemist עשויה לחוות עיכובים של 1-10 שניות מכיוון שהיא מאחזרת נתונים ממספר מקורות מקצועיים. אנא המתן זמן נוסף לתגובות בעת הצגת שאלותיך. ChemWhat פועלת ללא הרף כדי לייעל את מהירות התגובה של AI Chemist.על תוכנית AI-Chemist

AI-כימאי

מטרת התוכנית

תוכנית AI-Chemist מאת ChemWhat שואפת לשלב טכנולוגיות קיימות של מודל AI, ה ChemWhat מסד נתונים ומשאבים מקוונים כדי לספק מידע מדויק, מקיף ואמין על כימיקלים וביולוגיים למהנדסי מחקר ופיתוח כימיים וביולוגיים ואנשי מקצוע אחרים בשני תחומים אלה. מידע זה כולל:

  • מידע זיהוי של כימיקלים וביולוגיים
  • מאפיינים פיזיים וכימיים
  • תהליך ייצור
  • מידע על בטיחות וסכנות
  • מידע על תחבורה ואחסון
  • יישומים והוראות שימוש
  • תרגם ידע מורכב על כימיה או ביולוגיה, ניסויים ותגובות למידע קל להבנה
  • יותר…

התקדמות התוכנית

  • נכון לעכשיו, גרסה 1.0 שלנו של תוכנית AI-Chemist הושקה בתאריך Telegram (פרטים על אופן השימוש בו יסופקו בסעיף הבא)
  • כדי לבדוק ולפתח את גרסה 2.0, יזמנו תוכנית AI רב-תכליתית יותר, הדומה ל-ChatGPT 4.0 (כולל פונקציות זיהוי תמונה ויצירת תמונות), ואנו מברכים על כולם לבדוק אותו ולספק משוב (פרטים על אופן השימוש בו יסופקו בסעיף הבא)

מאמרים נוספים הקשורים ל ChemWhat כימאי בינה מלאכותית.

שיפור יעילות המחקר: התגברות על אתגרי מידע עם CHEMWHAT AI כימאי

בתחומים המתפתחים במהירות של כימיה וביולוגיה, גישה למידע מדויק, מקיף ומותאם היא חיונית להצלחת מאמצי המחקר. אוניברסיטאות ומוסדות מחקר מסתמכים לרוב על מסדי נתונים מתוחכמים, כלי חיפוש או כמה אתרי אינטרנט כדי לאסוף את הנתונים הדרושים. למרות ההתקדמות בטכנולוגיית המידע והחתירה לדיוק, שלמות, יעילות, החוקרים עדיין מתמודדים עם מספר אתגרים משמעותיים בחיפוש אחר מידע כימי וביולוגי.

AI Chemist, מופעל על ידי ChemWhat, מעתה והלאה Telegram

בתחום פיתוח התרופות, טכנולוגיית הבינה המלאכותית (AI) הופכת לכלי הכרחי להאצת גילוי תרופות חדשות. בינה מלאכותית משתמשת באלגוריתמים יעילים כדי לסנן עשרות אלפי תרכובות, תוך חיזוי התכונות הפרמקולוגיות שלהן ותופעות הלוואי הפוטנציאליות, מה שמייעל מאוד את תהליך פיתוח התרופה. לדוגמה, מודלים של למידה עמוקה יכולים לחזות במדויק את הפעילות הביולוגית של מולקולות קטנות, ולקצר משמעותית את התקופה מהמעבדה לניסויים הקליניים. יתרה מכך, מערכת AlphaFold של DeepMind השיגה פריצת דרך טכנולוגית בחיזוי מבנה החלבון. ליכולתו לחזות את המבנה התלת מימדי של חלבונים יש משמעות רבה להבנת תהליכים ביולוגיים מורכבים ומנגנוני מחלה, קידום עיצוב תרופות וקידום ביו-הנדסה.