אודות ChemWhat

ChemWhat הוא מותג מסד נתונים כימי וביולוגי עם הקונספט "דיוק, שלמות, יעילות". מאז ההשקה בתחילת 2019, ChemWhat הפך למשאב מידע כימי מרכזי עבור מדענים, סטודנטים והציבור הרחב. בכל חודש האתרים שלנו מספקים נתונים לכמה מיליוני משתמשים ברחבי העולם.

ChemWhat מכיל בעיקר מולקולות קטנות, אך גם מולקולות גדולות יותר כגון נוקלאוטידים, פחמימות, שומנים, פפטידים ומקרומולקולות שעברו שינוי כימי. אנו אוספים מידע על מבנים כימיים, זיהוי, תכונות כימיות ופיזיקליות, פעילויות ביולוגיות, נתיב סינתזה (ROS), ספקטרום, פטנטים, בריאות, בטיחות, נתוני רעילות, אחסון, הובלה, שימוש, מחיר שוק ועוד רבים אחרים.

ChemWhat השיקה 21 אתרי שפה, כולל אנגלית, גרמנית, צרפתית, ספרדי, פורטוגזי, איטלקי, פולני, רוסי, אוקראיני, הינדי, אורדו, בנגלית, ערבי, פרסי, עברית, תורכי, קוריאני, אינדונזי, יפני, הסיני מסורתי ו סינית.

כמות הנתונים ושפות התמיכה ב ChemWhat הולך וגדל. באותו הזמן, ChemWhat גם לוקח על עצמו את האחריות החברתית של פופוליזציה של המדע ויצר ChemWhat ערוצי וידאו במספר פלטפורמות.

ChemWhat מוצרי מותג

תקני התייחסות לטומאה פרמצבטית

ריאגנטים חלבון רקומביננטי

נוגדנים/אנטיגנים

ChemWhat שירותים

בנוסף למידע חינמי, ChemWhat מספק גם סדרה של שירותים בתשלום עם ערך מוסף גבוה כמו גם מוצרי ריאגנטים למחקר מדעי:

 • שירות העברת טכנולוגיה וספרות סינתטית: ChemWhat מספקת ספרות סינתטית בתשלום או משמשת כמתווך מקצועי ומהימן עבור מסיבות העברת טכנולוגיה.
 • פיתוח אנזים וחלבונים רקומביננטיים אחרים: יש לנו ניסיון עשיר בחקר משאבי אנזים, אופטימיזציה ושינוי טרנספורמציה. הוא יכול לחקור מקורות אנזים חדשים ממשאבי אנזים עצומים ולייעל ולהפוך את מולקולות האנזים המתאימות ביותר. באמצעות הקמת שיתוף פעולה נרחב ומעמיק עם צוותי המחקר המקצועיים להנדסת אנזימים באוניברסיטאות מפורסמות רבות, ChemWhat יכולים לתפוס את גבול הנדסת האנזים בזמן ולהפוך במהירות לטכנולוגיה המתקדמת של החברה. ChemWhat יכול לבצע פונקציות אנזימים חשובות כגון פעילות אנזימים, יציבות, ספציפיות מצע, pH אופטימלי ועמידות בממס אורגני. על ידי תכנון רציונלי, מתקבלים במהירות משאבי אנזים חדשים עם ביצועים משופרים מאוד בכדי לעמוד בדרישות היישום של אנזים היעד בתחומים שונים כגון אבחון, רפואה, אנרגיה, כביסה וייצור נייר.
 • סינתזת פפטיד: אנו מנוסים בסינתזה של פפטידים באיכות גבוהה עם שינויים שונים. עם למעלה מ-200 יחידות של HPLC אנליטית והכנה, אנו יכולים לספק פפטידים מקנה מידה קטן (מ"ג) ועד בקנה מידה גדול (ק"ג) באספקה ​​מהירה מאוד: פשוט למורכב וליניארי למחזור; פפטיד רצף ארוך עד 140 מר; מקנה מידה קטן ועד גדול; רמת טוהר שונה (מומלח,>75%,>85%,>90%,>95%,>98% ואפילו מעל 99%); המגוון הרחב ביותר של שינויים (מביוטינילציה ועד זרחון, לסימון צבע ועוד הרבה יותר...); פפטידים - צימוד ביולוגי של חלבון; טיהור בקנה מידה שונה; אחוז ההצלחה הגבוה ביותר בענף.
 • ייעוץ אמינות: יש לנו מערך שלם של מנגנונים פנימיים להערכת אמינות הספקים ולהציע דוח בתשלום של חברות בתעשייה כימית וביוכימית. חוץ מזה, ChemWhat ימשיך לרשום חברות ואנשים שאינם מהימנים בעמדה בולטת באתרנו כדי להזכיר לכל המבקרים כאשר הם מעורבים בעסקים עם גופים אלה.
 • ייעוץ משפטי: ChemWhat יש משרדי עורכי דין משותפים ארוכי טווח באירופה, ארה"ב, סין ודרום אמריקה ויכולים לטפל בעניינים משפטיים באזורנו.
פתרונות לתעשייה כימית על ידי שילוב נתונים

ניתוח נתונים הוא בבסיס השירות שלנו. מערכת הניקוד המובילה בתעשייה הכימית שלנו כוללת מדדים סטטיסטיים מרכזיים וטכניקות סטטיסטיות מתקדמות ביותר המסייעות בקביעת היציבות הפיננסית של החברה.

בעזרת מודל הניקוד הזה אנו יכולים להשיג א שיעור החיזוי של 70% מחדלות פירעון של החברה 12 חודשים מראש, וחוסך לך את הדאגה הכספית שחובות רעים יכולים להביא. למעשה, ציוני האשראי של החברה שלנו הם כה חזויים, עד כי כל מבטחי האשראי המובילים תומכים בהם.

אם אתם בוחנים תהליך מיזוג, השתלטות או מכרז פוטנציאלי, או פשוט רוצים לראות מבט מעמיק יותר על החברה איתה אתם עומדים לעשות עסקים; אנו משתדלים למלא את הדוחות שלנו בתובנה הדרושה לך. מסיבה זו אנו כוללים כסטנדרט עד 5 שנים של כספים שנתיים מלאים.

בדוחות האשראי של החברה תמיד תמצאו (אם קיימים) את הדברים הבאים:

 • הפסד רווח
 • גיליונות מאזן
 • הון ורזרבות
 • יחסי מפתח
 • תזרים מזומנים

אנו כוללים גישה לתיעוד רשמי של בית החברות הסרוק כמו משכנתא, תאגידים חדשים, שינויי דירקטורים, שינויים בכתובות הרשומות, ועוד הרבה יותר.

 • מופיע כספק בתפזורת או כחברת ריאגנטים בדפי מוצר ספציפיים: שונה מאתרים רבים של B-to-B, ChemWhat מכבד מאוד את הפרטיות ולעולם אינו משתמש במערכת חקירה פנימית כדי לאסוף מידע שנשלח ללקוחותינו. במקום זאת, כל הפניות יישלחו ישירות ללקוחותינו ללא כל מידע שנאסף על ידי ChemWhat.
 • פרסומת באנר: אנו עוזרים ללקוחותינו לקדם את המוצרים והשירותים החשובים ביותר שלהם באמצעות פרסומת באנרים. הבאנר יוצג בכל דפי המוצרים הכתובים ב -19 שפות ויכול לכסות לקוחות פוטנציאליים בזמן קצר.
 • אתה יכול לבדוק את הדוגמה בצד ימין או ללחוץ עליה ישירות כדי לבקר בדף המכיל את הפרסומת
דוגמה למודעת באנר
 • ChemWhatהלקוחות של החברה הם מתחומים שונים ברחבי העולם כולל אוניברסיטאות: אוניברסיטת קורנל, אוניברסיטת הרווארד, האוניברסיטה הלאומית של סינגפור, אוניברסיטת אוקלנד, אוניברסיטת מלבורן, אוניברסיטת קולג' לונדון, אוניברסיטת ברמינגהם, אוניברסיטת ז'נבה, אוניברסיטת חרונינגן, אוניברסיטת לובן, אוניברסיטת טקסס, אוניברסיטת טורונטו, אוניברסיטת זו ברלין. הממשלה ור&מוסדות D: CERN – Conseil Européenn pour la Recherche Nucléaire, CEA – Commissariat à l´énergie atomique et aux énergies alternatives, EDQM – הדירקטוריון האירופאי לאיכות התרופות, ISRO – ארגון חקר החלל ההודי, LGC – מעבדת הכימאי הממשלתי, MKEK – מכני and Chemical Industry Company, Scion - New Zealand Forest Research Institute Limited, TUBITAK – מועצת המחקר המדעי והטכנולוגי של טורקיה, USP – אמנת הפרמקופיה של ארצות הברית. חברות תרופות : AstraZeneca, GSK, Merck, Pfizer, Sanofi; חברות גנים: אילומינה ; חברות ריאגנטים: אלפא איסר, אפולו סיינטיפיק, סיגמא-אלדריך, TCI; חברות לקוסמטיקה וטיפוח אישי: קוטי, אסתי לאודר, פירמניך, פ&G; לקוחות אחרים: Ballance Agri-Nutrients Ltd., BASF, EURENCO, Fujitsu, GE, Protex International, Samsung, SEKISUI, Siemens, Skeleton Technologies, Solvias AG, Saturn PJSC (Saturn Public Joint Stock Company), Sony, SIBUR, Siegwerk Switzerland AG, tesa SE ו-Ve-Ge Hassas Kağıt ve Yapıştırıcı Bant San. ve Tic. כפי ש.
 • עם סניפים ושותפים ברחבי העולם והבנה מעמיקה של תעשייה קשורה, ChemWhat יכול למצוא מוצרים עבור לקוחותינו ביעילות ומקצועיות גבוהה.
 • בנוסף לשירות המקור הטהור, ChemWhat מספק גם שירות מימון בעל ערך מוסף גבוה עבור אותם לקוחות שיש להם דרישה לתשלום נדחה.
 • ChemWhat יכול גם לספק פתרון משלוח עבור אותם מוצרים אשר צריכים להישלח בתנאים מיוחדים.
 • ריאגנטים אנליטיים: תקן והתייחסות
 • ריאגנטים כימיים: חומצות אמינו, אבני בניין, זרזים וליגנדים, פחמימות, תרכובות מתכת וחומרי עזר, חומרי טעם וריח, תרכובות אנאורגניות
 • ריאגנטים ביוכימיים: מאגרי תרבות תאים, ליפוזומים, קו-אנזימים, נוקלאוזידים ונוקלאוטידים
 • ריאגנטים לתרבות וניתוח תאים: חומרי תרבות תאים, אלבומין ומעבירים, גורמי גדילה וציטוקינים, הורמונים, ויטמינים
 • ריאגנטים גנומיים מולקולריים ותפקודים: פפטידים מותאמים אישית, דנ"א ו-RNA אוליגונוקלאוטידים ובדיקות, ריאגנטים PCR
 • ריאגנטים לביולוגיה של חלבון: חלבונים ואנזימים, נוגדנים, מולקולות קטנות פעילות ביולוגית
 • ריאגנטים למדעי החומרים: חומרים ביו-רפואיים, ננו-חומרי פחמן, חומרי גביש נוזליים, חומרי OLED ו-PLED, חומרי OFET ו-OPV, חומרי סיליקון אורגניים, חומרי סוללה, חומרים סולאריים

  (קבצים נתמכים: gif | png | jpg | jpeg | pdf)

  אנא פתר את ה- recaptcha כדי להמשיך - 3 = 5

  אחריות חברתית

  כמדיה מדעית, ChemWhat לוקח גם את האחריות החברתית של חינוך הציבור לידע בכימיה, ביולוגיה ומדע חדשני אחר לציבור. עד כה, ChemWhat פתחה ערוצי וידיאו לחינוך מדעי בשנת 163, ביליבילי, WeChat Public, Weibo, Zhihu, Youku, Toutiao ו- Qiyi והיא מתרחבת ל- Youtube ו- Vimeo.