נוגדן אנטי די-דימר

אנטיגןתיאורמאפיין
מידע מאובטחתמונותמידע אחר

אנטיגן

שםדי-דימר
שמות נוספיםשבר פירוק פיברין; שבר D-dimer

תיאור

שםנוגדן אנטי די-דימר
שמות נוספיםנוגדן D-dimer, נוגדן Anti-D-dimer, נוגדן Ddimer, נוגדן D dimer
מארחעכבר; עֵז; ארנב
תגובתיותכל המינים
סוג מוצר נוגדן  ראשי
השתמשאיתור; לִלְכּוֹד
להתייחד לא מצומדות; ביוטין; APC; פוספטאז אלקליין (AP); FITC; משאבי אנוש; פ
אפיוןהוא מזהה אפיטופים השוכנים בין חומצות האמינו 86 ל -302 בשרשרת הגמא של שרשראות D של שבר של פיברינוגן (פרגמנט D) ומוצרי פירוק מצולבים אחרים של פיברין המכילים D-Dimer, אך ללא תגובתיות עם פרגמנט D או E, פיברינוגן או מוצרי השפלה של פיברינוגן.
בקשהאליסה; אימונוהיסטוכימיה (IHC); סופג מערבי (WB); Immunofluorescence (תאים קבועים) (IF / ICC); ירידה בחיסון (IP); תא ELISA (cELISA); Immunoassay (IA); אימונוציטוכימיה (ICC)

מאפיין

טופסנוזלי / Lyophilized
טיפוליש לערבב בעדינות את תמיסת הנוגדנים לפני השימוש.
מצב חפציםאחסן בטמפרטורה של 4 מעלות צלזיוס לשימוש תכוף. מאוחסן בטמפרטורה של -20 מעלות צלזיוס בהקפאה ידנית של הפשרה במשך שנה ללא אובדן פעילות הניתן לגילוי. הימנע ממחזורי הקפאה והפשרה חוזרים ונשנים.
קלונליותחד-שבטי / רב-כיווני
איזוטיפIgG

מידע מאובטח

RIDADRNONH לכל אמצעי התחבורה
נקודת הבזק (ו) לא ישים
נקודת הבזק (C) לא ישים

תמונות

נוגדן אנטי די-דימרנוגדן אנטי די-דימר

מידע אחר

על האנטיגןD- דימר (או D דימר) הוא מוצר פירוק פיברין (או FDP), קטע חלבון קטן הקיים בדם לאחר קריש דם המושפל על ידי פיברינוליזה. זה נקרא כך מכיוון שהוא מכיל שני שברי D של חלבון הפיברין המחוברים באמצעות קישור צולב.
אבחון קליניריכוז די-דימר עשוי להיקבע על ידי בדיקת דם כדי לסייע באבחון פקקת. מאז הצגתו בשנות התשעים, הוא הפך לבדיקה חשובה שבוצעה אצל נבדקים עם חשד להפרעות פקקת. בעוד שתוצאה שלילית שוללת למעשה פקקת, תוצאה חיובית יכולה להצביע על פקקת אך אינה שוללת סיבות אפשריות אחרות. השימוש העיקרי שלה, אם כן, הוא להוציא מחלה טרומבואמבולית כאשר הסבירות נמוכה. בנוסף, הוא משמש בהסמכת הפרעת הדם המופצת קרישה תוך-וסקולארית (DIC).
רמות DDimer גבוהות נמצאות במקרים של DIC, פקקת ורידים עמוקים (DVT) ותסחיף ריאתי (PE) אך נסיבות אחרות עשויות גם להוביל לרמות גבוהות כמו זקנה, הריון, סרטן, מחלות כבד וזיהום.
ניתן לראות ריכוזים גבוהים של די-דימר במגוון מחלות ובמהלך טיפול פיברינוליטי (למשל עם סטרפטוקינאז ו- t-PA). בכל המחלות עם הפעלה מוגברת (למשל טרומבואמבוליזם ו- DIC) נצפתה היפרפיברינוליזה כתגובת הנגד להיווצרות הפיברין הגבוהה. D-dimer הוא סמן להיפרפיברינוליזה זו. ניתן לראות ריכוזים גבוהים יותר של די-דימר במחלות טרומבואמבוליות (תסחיף ריאתי, פקקת ורידים עמוקה), לוקמיה ואלח דם, תוך-ואחרי ניתוח, במתח גופני ונפשי ובזרימת דם גופנית נוספת.

קנה מגיב

אין ספק ריאגנט? שלח פנייה מהירה אל ChemWhat
רוצה להירשם כאן כספק ריאגנטים? (שירות בתשלום) לחץ כאן ליצירת קשר ChemWhat

יצרנים מאושרים

רוצה להירשם כיצרן מאושר (שירות חינם אך דורש אישור)? אנא הורד ומלא טופס זה ושלח חזרה ל [מוגן בדוא"ל]

ספקים נוספים

Watson International Limited שלח הודעה מהירה לווטסון
רוצה להירשם כאן כספק? (שירות בתשלום) לחץ כאן ליצירת קשר ChemWhat

צרו קשר לקבלת עזרה אחרת

צרו איתנו קשר לקבלת שירותים אחרים כמו העברת טכנולוגיה, ספרות סינתטית, סורסינג, פרסומת וכו '. לחץ כאן ליצירת קשר ChemWhat